جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41317
  تاریخ انتشار : 8 دی 1392 10:54
  تعداد بازدید : 387

  رییس دادگستری کردستان:

  کوتاهی مسئولان در امر ساخت وسازهای غیرقانونی قابل اغماض نیست

  رییس کل دادگستری استان کردستان، تشکیل شورای حفاظت از اراضی و منابع طبیعی در شهرستان دیوان دره را خواستار شد تا از تصرفات عدیده و خارج از اصول و ضوابط جلوگیری شود.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کردستان، علی‌اکبر گروسی در ششمین جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کردستان گفت: جلسات این شورا باید به صورت هفتگی با همکاری فرماندار به عنوان مدیر عالی دولت در شهرستان و نظارت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان از جنبه توقف جرائم عمومی، حفظ نظم و امنیت عمومی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی تشکیل شود.

   

  وی افزود: توسعه و ساخت و سازهای غیرقانونی تخلف از ضوابط و مقررات و مخالف نظم عمومی است و ضرورت دخالت مدعی العمومی را ایجاب می‌کند.

   

  رییس کل دادگستری استان کردستان با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی افزود: کوتاهی مسئولین فعلی و گذشته قابل اغماض نیست و چنانچه در هر مقطعی مسئولی کوتاهی کرده باید برابر آنچه قانون پیش بینی کرده با آن برخورد شود.

   

  گروسی در پایان یادآور شد: سازمان بازرسی استان علت ساخت و سازهای غیر قانونی در مناطق ذکر شده را بررسی کند تا مشخص شود به چه عنوان و چه علتی در منظر مردم این همه ساخت و ساز غیر قانونی صورت گرفته است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28218248
اکنون :
13