جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60519
  تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 13:39
  تعداد بازدید : 348

  رئیس کل دادگستری استان:

  ضرورت ارتقاء دادگستری تهران در راستای اجرای عدالت

  رئیس کل دادگستری استان و هیات همراه به طور سرزده از دادسرای ناحیه 12 بازدید و از نزدیک با قضات و کارمندان این حوزه قضایی به گفتگو پرداختند.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "غلامحسین اسماعیلی" رئیس کل دادگستری استان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دستگاه قضایی و دادگستری کل استان تهران از قضات و کارمندان شایسته ای برخوردار است، معتقدم علیرغم حجم زیاد پرونده و پیچیدگی امر قضاوت در پرونده های دادگستری تهران همکاران ما از توان و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که اگر این ظرفیت مورد شناسایی و بهره برداری قرار گیرد می تواند بخش زیادی از مشکلات را مرتفع نماید.

  وی ضمن تأکید مجدد بر رعایت نظم و انضباط از سوی همکاران اظهار داشت: یکی از درس های مهمی که از ایثارگری های امت اسلامی در طی هشت سال دفاع مقدس می توان گرفت تلاش بی وفقه در جهت حل مشکلات مردم است و در دستگاه قضا ما وظیفه داریم با رعایت نظم و انضباط اداری و حضور به موقع در محل کار، بهره وری دادگستری را در جهت اجرای عدالت و احقاق حقوق عامه ارتقاء بخشیم.

  اسماعیلی در ادامه سخنان خود با تذکر به اینکه کار در دستگاه قضایی فوق العاده سنگین است افزود: در قبال این وظیفه خطیر، مطابق با آموزه های دینی اجر فراوانی هم برای آن در نظر گرفته شده است. پس تلاش کنیم با رعایت نظم و انضباط دقیق، این مسئولیت مهم را به سرانجام برسانیم.

  گفتنی است؛ رئیس کل دادگستری استان تهران و هیئت همراه از قسمت های مختلف ناحیه 12 بازدید و از نزدیک با همکاران قضایی و اداری و همچنین برخی از مراجعین به گفتگو پرداختند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
16