جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60539
  تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 15:16
  تعداد بازدید : 566

  رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران تاکید کرد:

  رسیدگی به جرائم اطفال با نگاه ویژه و تخصصی

  رئیس کل دادگاه های عمومی وانقلاب تهران با بیان اینکه رسیدگی به جرائم اطفال باید با نگاه تخصصی و ویژه بررسی شود، گفت: در جرم های اتفاق افتاده توسط اطفال به دلیل شرایط سنی و عاطفی باید حساسیت و نگاه تربیتی در مجازات های آنها باید مورد توجه قرار گیرد.

  به گزارش میزان، عباس پوریانی در بازدید از مجتمع قضایی شهید فهمیده ویژه رسیدگی به جرائم اطفال گفت: با اطفال همچون دیگر مجرمان نباید رفتار کرد، گاهی اوقات باید نگاه عاطفی و بعضاً امر به معروف و نهی از منکر نیز در برخورد ما با این رده سنی صورت پذیرد.

  وی افزود: نقش اصلاحی و تربیتی در جرایم اطفال در سرلوحه نگاه نافذ قاضی و دیگر همکاران در این مجتمع تخصصی ویژه اطفال است.

  رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در ادامه بر مشورت و استفاده از خرد جمعی در تصمیم سازی ها و خدمات شایسته تاکید کرد و مشارکت تمامی همکاران در حل مشکلات با ارائه پیشنهادات سازنده را خواستار شد.

  پوریانی ضمن ابراز تاسف از وضعیت فیزیکی ساختمان و کمبود فضای اداری به منظور خدمات شایسته به مردم افزود: امیدواریم در صورت تامین اعتبار شاهد بهره برداری از مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اطفال درآینده نزدیک باشیم.

  در ادامه رئیس کل محاکم تهران ضمن بازدید از دادسرای 29 تهران با جانشین دادسرای این مجتمع نیز دیدار کرد و گفت: تعامل بین دادسرا و دادگاه در این مجتمع موجب ارتقا خدمات مثبت به مردم شده است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
5